גולן נוחיאן - Believe

אני אדם מאמין

לפני יותר מ-15 שנים, אחרי חמש שנים במסלול פרסום במחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל ועשר שנים במשרדי הפרסום הגדולים בישראל, הקמתי את Believe.

למה? כי אני מאמין.

אני מאמין שאם אתם אוהבים את מה שאתם עושים ואתם גם מתפרנסים מזה, פיצחתם את השיטה. אני אוהב פרסום. חי, נושם, הולך לישון ומתעורר פרסום – כבר יותר מעשרים שנה. אני גם מתפרנס מזה יותר מעשרים שנה. פיצחתי את השיטה.

אני גם מאמין שפרסום טוב הוא כזה שפותר בעיות ללקוח, זאת ההתמחות שלי – פרסום שפותר בעיות.

זה מה שעשיתי כשנחת על השולחן שלי הבריף של חברת חשמל – המצאתי את שקע ותקע. זה מה שעשיתי עם שופרסל, עם סלקום, עם אסם ועם כל אחד ממאות הבריפים שעליהם עבדתי – ישבתי עם הלקוח, הבנתי את הבעיה וחיפשתי את הפתרון הכי טוב בשבילו. ותמיד מצאתי.

זה אף פעם לא קל, אבל אני גם מאמין בעבודה קשה, עבודה משותפת עד שמגיע אותו רגע ששווה הכל: פרסום מעולה שעושה עבודה מצוינת ללקוח.

אם גם את מאמינים שלכל בעיה אמיתית יש פתרון קריאטיבי מצוין שרק מחכה שימצאו אותו – תרימו טלפון, אני מאמין שאני אמצא אותו. יש לי את הנסיון ואת כל הכלים: אסטרטגיה, קריאייטיב מנצח ומדיה חכמה ונכונה לקהל היעד.

עוד משהו? כן.

אני מגיש את פינת ביקורת פרסומות בתכנית הבוקר של טל ברמן ואביעד קיסוס כבר 14שנה, אני הבעלים של דבר המפרסם – אתר הפרסום הגדול בישראל ואני המוציא לאור של CMYK – מגזין הפרסום היחיד בישראל. בנוסף, בשנים 2019-2020 הייתי חלק ממערך הפרסום בשלוש מערכות בחירות – אחת של מפלגת הימין החדש בראשות נפתלי בנט ואיילת שקד ושתיים של מפלגת כחול לבן בראשות בני גנץ.

בקיצור, חי, נושם, הולך לישון ומתעורר פרסום (כבר אמרתי?)

בואו להאמין איתי.

גולן